Školní řád – dodatek č. 1 – Užívání mobilních elektronických zařízení

Aktuality

S účinností od 1. 3. 2018 platí pro žáky školy úplný zákaz používání mobilních telefonů a dalších podobných elektronických zařízení (např. „chytré hodinky“, fotoaparáty, hrací konzole, tablety apod.).

Žák s příchodem do školy zařízení vypne, nebude jej používat ani o přestávkách, ve školní jídelně a ve školní družině. Používání mobilního telefonu nebude dovoleno ani jako kalkulátor nebo překladový slovník při vyučování.

Nerespektování tohoto zákazu bude považováno za závažné porušení školního řádu se všemi důsledky, zařízení bude uloženo v trezoru do té doby, než si jej zákonní zástupci žáka vyzvednou. Zaměstnanec, který zařízení zabaví, bude informovat zákonného zástupce a vyzve ho k osobnímu vyzvednutí ve škole.

Škola nenese za elektronická zařízení zodpovědnost.

Seznamte se s Školní řád – dodatek č. 1.