Ztráty a nálezy

Se stoupajícími teplotami odkládáme stále častěji své svršky, naše myšlenky už pomalu směřují k prázdninám.

A tak se nám ve škole, školní jídelně i školní družině začínají hromadit nejrůznější součásti oblečení. Kromě stále (již od března) nevyzvednutých značkových lyžařských kalhot, mnoha čepic, šál či rukavic, nám přibývají kožené bundy, kšiltovky, trička, kraťasy, tenisky a další módní doplňky. K nalezení jsou tašky s výbavou na plavání, osuška, deštníky či pytlíky na přezůvky.

Nabízíme vám několik snímků – možná identifikujete již odepsanou mikinu nebo pěknou zimní čepičku. Všechny zapomenuté věci jsou stále k vyzvednutí na vrátnici školy nebo ve vestibulu školní jídelny. Na posledních letošních konzultacích v úterý 6. června se prosím na chvíli zastavte a vše si prohlédněte. Často najdete již oplakané věci, o kterých děti tvrdí, že jim to určitě nepatří.

Naopak bychom vás ještě chtěli poprosit, jestli doma nemáte omylem vyměněnou dívčí riflovou bundu, kterou postrádá naše žákyně 4. ročníku. Přes veškeré pátraní se zatím nenašla.

Mgr. Petra Kalousková, ředitelka školy

P.S. Pokud budete mít volnou chvilku, podepište menším dětem jejich věci, nebo jim je alespoň označte nějakou značkou.