Fotografický workshop a VIII.A

Aktuality

Ve středu 17. května 2017 se vybraní žáci osmého ročníku zúčastnili “Fotografického workshopu” pod vedením profesionálního fotografa Mariána Mrózka.

Celá akce se konala v příjemném prostředí učeben a ateliéru AHOL SOŠ. Pro žáky bylo připraveno nejenom občerstvení, ale i vizážistky z řad studentek, které našim slečnám vytvořily image se kterou by obstály v každém módním časopise. V teoretické části se žáci seznámili s technickými parametry, funkcí a stavbou profesionálních fotoaparátů. Během praktické ukázky si každý vyzkoušel roli profi fotografa i roli modela či modelky.

Následně byly vybrány nejzdařilejší fotografie, které budou vystaveny v budově AHOL SOŠ, kde ve čtvrtek 18. května 2017 proběhne vernisáž pro žáky a jejich rodinné příslušníky. Každý zúčastněný si navíc odnesl i certifikát o absolvování kurzu.

Prohlédněte si fotografie z průběhu workshopu i nejzdařilejší fotografie.

Mgr. Martina Veřmiřovská