Přání do nového školního roku

Milí žáci, vážení rodiče!

Nový školní rok 2016/17 začíná ve čtvrtek 1. září 2016. Zahájení proběhne od 8. 00 hod. V tento den mají všichni žáci pouze 1 vyučovací hodinu. Školní družina i školní jídelna je v provozu, obědy se vydávají od 10.30 hod. do 13.00 hod.

V nadcházejícím školním roce se setkáte s většinou již známých tváří, výuku angličtiny posílí navíc nová kvalifikovaná paní učitelka Mgr. Barbora Švrčková (naše bývalá žákyně). S novou paní asistentkou Bc. Veronikou Šušlovou se budou děti setkávat dopoledne v 1. C a odpoledne ve školní družině.

Z organizačních důvodů proběhly některé změny v umístění tříd a rozpisu výuky jednotlivými učiteli. Snažíme se vyjít vstříc všem Vašim požadavkům, ale ne vždy je to z objektivních důvodů možné. Děkujeme za pochopení.

Přeji všem hodně úspěchů do nového školního roku!

Mgr. Petra Kalousková, ředitelka školy