Šesťáci se představují

V týdnu od 11. dubna 2016 spočíval hlavní úkol šesťáků (kromě vytvoření nového loga) ve vytvoření prezentace, která by našim zahraničním partnerům z Ukrajiny a Lotyšska představila jak Českou republiku a Ostravu, tak zejména naši školu a aktivity žáků.

Žáci tříd 6.A a 6.B pracovali pood pečlivým vedením paní učitelky Martiny Veřmiřovské v moderním školním prostředí Google Prezentace, které jim umožňovaly on-line v reálném času spolupracovat ve větším počtu žáků společně na jedné prezentaci. Takže se kromě hledání vlastních nápadů naučili i brát ohled na práci svých spolužáků tak, aby byla výsledná prezentace co nejlepší prací celé skupiny.

Šesťáky práce moc bavila, doslova se předháněli v tom, aby zrovna jejich prezentace byla ta nejlepší a byla vybrána pro odeslání zahraničním školám. Protože jsme chtěli ocenit velkou snahu všech šesťáků, vložili jsme ty nejlepší nápady do samostatné prezentace, kterou si můžete prohlédnout (v samostatném okně TADY).

Teď už jen čekáme, jaké prezentace nám pošlou naši zahraniční partneři, abychom se i my dozvěděli něco o nich…

Mgr. Václav Vávra