V zajetí písmen a geometrických tvarů

Ve čtvrtek 3. prosince 2015 jsme s předškoláky tak trochu přitvrdili. Nechali jsme odpočívat pohádky i zvířátka, malování jsme omezili na minimum a zaměřili jsme se na písmenka, geometrické tvary, ale také zpívání a cvičení.

Kazimír nám poslal dopis, ale protože v den, kdy jsme si povídali o adresách, asi nebyl ve škole, napsal na obálku jen: PŘEDŠKOLÁCI. Naštěstí paní listonoška věděla, že předškoláci jsou ten den zrovna u nás, a tak se psaní dostalo šťastně k dětem.

Kazimír popisoval předškolákům své onemocnění a také si povzdychl nad tím, že musí jen ležet v posteli a pít horký čaj. Samozřejmě také požádal děti, aby za něj plnily všechny školní úkoly. Naštěstí pro něj děti souhlasily a pustily se s chutí do práce.

Děti poznávaly písmenka, čtverce a obdélníky, zacvičily si při písničce a také jednu písničku moc hezky zazpívaly. Za své snažení získaly do svých  žákovských knížek veliké jedničky.

Mgr. Eva Panáčová a Mgr. Dita Nitschmannová

Fotografie si můžete prohlédnout TADY.