Workshop mazlíčků 2015

Dne 8. 6. 2015 proběhla na naší škole akce pro úspěšné majitele a chovatele zvířecích mazlíčků.

Každý účastník – majitel zvířátka si zodpovědně připravil prezentaci svého svěřence. Následně zkušená komise rozhodčích (Mgr. J. Lacigová, Mgr. N. Střalková a zástupkyně žákovské veřejnosti K. Gežová) ohodnotila způsob prezentace zvířátka, znalosti majitele a udělovaly se body i za celkový dojem (každý účastník mohl získat až 45 bodů).

Soutěžilo se ve 3 kategoriích a výsledek byl následující:

A – Kategorie křečci, morčata a podobná zvířátka

1. místo Denisa Mamulová, 3.A – činčila Julie (44 bodů)
2. místo Kristýna Vavrušová, 3.A – teddy králíček Princezna (42 bodů)
3. místo Amélie Molová, 5.B – morče Frod (41 bodů)

B – Kategorie ptáčci a plazi

1. místo Barbora Babičová, 5.A – užovka Žofka (44 bodů)
2. místo Kristýna Vronková, 7.A – agama vousatá Bruno (43 bodů)
3. místo Richard Jelínek, 9.A – agama (42 bodů)

C – Kategorie ostatní mazlíčci

1. místo a jediné v této kategorii Magdalena Valová, 3.B – hlemýžď hoblovka „Ňufíci“ – skupinový chov (34 bodů)

Zvláštní kategorie „Znalců drobnochovu a úskalí chovatelství“ vyhrála ve vědomostním testu Tereza Billová.

Vítězům gratulujeme, všem účastníkům patří poděkování za účast, divákům děkujeme za podporu soutěžících.

Všichni se zase rok můžeme ze svých mazlíčků těšit v soukromí tak, abychom je předvedli v tom ročníku soutěže následujícícm!

Krásné léto za organizátory přeje

Mgr. Naděžda Střalková

Fotografie si můžete prohlédnout TADY.