Soutěž Mladý zahrádkář

I v letošním školním roce 2014/2015 jsme se zúčastnili tradiční soutěže Mladý zahrádkář.
Naši školu reprezentovali Zanášková Petra, Zanášková Pavlína, Musilová Markéta, Jakub Katz (starší žáci), Maňásek Jaroslav, Rakošanová Sabina, Ostružková Adéla (mladší žáci).
A jaké byly výsledky soutěže?
Jakub Katz – 3. místo ve starší kategorii, Markéta Musilová – 5. místo, Zanášková Pavlína – 7. místo, Zanášková Petra – 8. místo
Soutěž proběhla ve 2 kategoriích, v části teoretických znalostí a v praktickém poznávání rostlin. Ve volném čase mezi soutěžemi jsme si prohlédli krásné skleníky Střední školy zahradnické v Nové vsi a mohli jsme i pozorovat praktickou výuku studentů této školy. Kromě spousty dárků a cen v soutěži jsme si také domů odnášeli  krásné zahradní výpěstky pro zkrášlení naší školy a domovů.
Mgr. Naděžda Střalková