Skvělý úspěch Kuby a Matěje v chemické soutěži Labyrint

Dne 14. května 2015 se konalo finále korespondenčně-internetové soutěže LABYRINT v Pevnosti poznání v Olomouci. Tato soutěž probíhá pod záštitou Univerzity Palackého v Olomouci a jedná se o soutěž celostátní. LABYRINT probíhá ve dvou kategoriích, kdy 1.kategorie je určená pro žáky základních škol a víceletých gymnázií, 2.kategorie je pro žáky středních škol.

Naše škola se také zapojila do klání v této soutěži. Žáci Jakub Katz a Matěj Mičian se probojovali přes korespondenční semifinálové úkoly až do finále soutěže, kde soupeřili se žáky víceletých gymnázií a základních škol. Žáci prokázali výbornou přípravu na soutěž a výsledky mluví za vše Jakub Katz skončil na 3.místě a Matěj Mičian na 4. – 10.místě. Jedná se o výborný výsledek, jelikož celkový počet žáků účastnících se prezenční části soutěže bylo 34 a byli z celé České republiky.

Oběma žákům gratulujeme za vzornou reprezentaci školy!

Fotografie si můžete prohlédnout TADY.

Diplomy si můžete prohlédnout TADY.

Mgr. Martina Veřmiřovská