Revitalizace budovy školní jídelny a školní družiny

Vážení rodiče, v průběhu měsíce dubna 2015 bude zahájena revitalizace budovy školní jídelny ZŠ a školní družiny na ulici Klegova 1623/29A. Z tohoto důvodu bude provoz všech oddělení od úterý 7. 4. 2015 až do odvolání přesunut do prostor základní školy.

Organizace provozu školní družiny v ZŠ:

• Ranní provoz ŠD od 6.00 hod. – vždy ve třídě 1. A (přízemí pavilonu A)
Třída pavilonu A: Oddělení ŠD:
1. A – přízemí L. Zdráhalová
2. B – přízemí M. Grussmannová
4. A – přízemí L. Šolcová (kroužek logopedie v 2. A, 1. patro)
1. B – 2. patro A. Janušková
1. C – 2. patro J. Kuhnová

V prostorách školní kuchyně a jídelny bude pravděpodobně v pátek 24. 4. 2015 odpoledne zahájena výměna oken, provoz školní kuchyně proto musí být následně ve dnech 27. 4. – 30. 4. 2015 (pondělí – čtvrtek) z hygienických a bezpečnostních důvodů přerušen. Po závazném potvrzení termínu zhotovitelem budeme všechny strávníky ihned informovat. Z důvodu nutnosti dodržení termínů daných poskytovatelem dotace není možné provést výměnu oken v období letních prázdnin.

Děkujeme za pochopení.

Mgr. Petra Kalousková, ředitelka školy