Projekt Edison – začínáme v pondělí

Od pondělí 2. března 2015 bude na naší škole probíhat týdenní projekt pod názvem EDISON. Naši školu navštíví 7 vysokoškolských studentů z nejrůznějších koutů světa. Můžeme se těšit na nové přátele z Brazílie, Japonska, Tádžikistánu, Číny, Tchaj-wanu, Indonésie a Ukrajiny.

Během celého týdne se budou žáci seznamovat se zeměmi původu našich hostů, jejich kulturou, zvyky a tradicemi. Komunikace bude probíhat v anglickém jazyce, každý host bude mít své přidělené průvodce z řad žáků 9. ročníků. Studenti budou během týdne navštěvovat vyučovací hodiny angličtiny i dalších předmětů, a to nejen na 2. stupni.

Opakujte si proto přes víkend slovní zásobu a připravujte otázky, abyste se mohli ptát na všechno, co vás bude zajímat.

V rámci projektu proběhne ve čtvrtek odpoledne společné setkání s kulturním programem. Zveme všechny zájemce!

Mgr. Petra Kalousková, ředitelka školy