Ozdravný pobyt – Horní Bečva 2015

Aktuality, Důležité

Zveřejňujeme důležité informace, dokumenty a formuláře týkající se ozdravného pobytu na Horní Bečvě v lednu 2015:

Zapůjčení lyžařského a snowboardového vybavení účastníkům ozdravného pobytu na Horní Bečvě od půjčovny SovaSki bude probíhat dle nahlášených požadavků ve středu 14. ledna 2015 od 10 hodin v tělocvičně. Platba bude probíhat v hotovosti přímo na místě!!!

Místo pobytu: Horní Bečva, hotel Kahan

Odjezd:

• pátek 16. 1. 2015 v 7.30 sraz u budovy školy
  • odevzdat zdravotníkovi N. Střalkové podepsané „Prohlášení zákonných zástupců žáka“ a průkaz zdravotní pojišťovny;
  • účastníci lyžařského a snowboardového kurzu – odevzdat vedoucí pobytu Z. Kramarenkové peníze (1 000 Kč) na vleky.

Návrat: čtvrtek 29. 1. 2015, kolem 17:00 hod. k budově školy (15:00 hod. odjezd od hotelu)

Dotace Statutárního města Ostrava na žáka – cca 3 500 Kč

Před odjezdem je nutno odevzdat:

Náplň ozdravného pobytu:

• Sportovní aktivity zaměřené na regeneraci a rozvoj respiračního ústrojí a posílení imunity
  • Od 19. 1. do 23. 1. bude probíhat lyžařský a snowboardový kurz pro přihlášené
  • Turistické a další sportovní aktivity
  • Výuka

S sebou:

• Dle seznamu tady: Seznam věcí na ozdravný pobyt, nezapomeňte přibalit dostatek věcí na převlečení v případě promočení – náhradní boty, bundy, rukavice, čepice…