Školní automat na mléčné výrobky – nové karty

Vážení rodiče, v těchto dnech rozdáváme žákům nové plastové karty do automatu Happysnack.

Kredit se na novou plastovou kartu nabíjí stejně jako na starou papírovou. Dočasně si mohou žáci zakoupit výrobky na obě dvě karty. Původní papírové karty budou platné jen do 31. 12. 2014, od 1. 1. 2015 budou platné už jen nové plastové karty. Kredit, který máte na staré papírové kartě, můžete buď zcela vyčerpat, nebo si jej nechat převést na novou kartu. Máte-li o tento převod zájem, napište na e-mail info@happysnack.cz.
S novými plastovými kartami je zaveden tzv. aktivační poplatek. Karty jsou všem rozdávány zdarma, samy o sobě nemají žádnou hodnotu a žák si na ně žádné placený výrobek zdravé svačinky nekoupí. Pokud se rodič rozhodne k projektu přihlásit své dítě, kartičku nabije libovolnou částkou a tato se systémově „aktivuje“. Nabitím se rozumí buď dobití kreditu bezhotovostním způsobem (bankovní převod, SMS Premium, Mobito, poštovní poukázka) nebo převodem peněz z karty na kartu. Každá nová plastová karta má v sobě zahrnut jen jeden jediný aktivační poplatek ve výši 10 Kč. Žádný jiný poplatek se na této kartě při jejím dalším dobíjení kreditu nebo převodech ze starých karet již neplatí.

Web projektu: www.happysnack.cz