Školní družina v září 2014

V pátek 19. 9. 2014 jsme se poprvé v tomto školním roce sešli na společné „Hodině zpěvu“. Tyto hodiny budou probíhat každý druhý pátek od 13.30 – 14.00 hodin. Zopakovali jsme si známé písničky a ukázali prvňáčkům, co umíme a co se také časem naučí. Při této příležitosti jsme udělali společné fotky všech zúčastněných dětí.

V pondělí 22.9. k nám přijelo Divadélko Smíšek s pohádkou „Mazaná liška“. Také zde jsme pořídili několik snímků a nasmlouvali divadelní představení až do konce školního roku. Děti se mohou těšit na tato představení:

• 20. 10. Příběhy robotíka Šroubka
  • 24. 11. Tajuplná lesní bajka
  • 15. 12. Kouzelná vánoční pohádka
  • 12. 1. Eskymácká víla Lednička
  • 9. 2. Klofáčkovic horský výlet
  • 16. 3. Ukvokaná slepičí pohádka
  • 20. 4. Náčelník Velké ucho a posvátný totem
  • 18. 5. Dvě tetky a cesta kolem světa

Další v této galerii jsou snímky z kroužku Pohybáček, který vede každé pondělí od 15.00 -16.00 hod. paní vychovatelka Jana Kuhnová a kde děvčata při hudbě tančí i cvičí.

A konečně poslední fotky jsou z dalšího kroužku, který má název Kutílek. Ten navštěvují přihlášené děti v úterý od 15.00 – 17.00 hodin a kde si zkouší vyrobit různé zajímavé věci…

Napsala Anna Janušková, vedoucí vychovatelka

Všechny fotografie si můžete prohlédnout TADY.