Ozdravný pobyt – info a přihláška

Informace týkající se ozdravného pobytu žáků 2. stupně:

• Termín: 16. 1. 2015 (pátek) – 29. 1. 2015 (čtvrtek)
  • V pátek 30. 1. 2015 – pololetní prázdniny
  • Místo pobytu: Hotel Kahan, Horní Bečva
  • Dotace SMO cca 3.500 Kč/žák
  • Doplatek na žáka cca 1.500 Kč (bude upřesněno po odevzdání přihlášek a uzavření smluv s poskytovatelem služeb a dopravcem)
  • Je možno žádat příspěvek zaměstnavatele, zdravotní pojišťovny
  • Program: dle zájmu a zdatnosti – lyžařský výcvik, turistický výcvik; pro vycházející žáky příprava k přijímacím zkouškám z českého jazyka a matematiky; sportovní aktivity dle počasí
  • Žáci, kteří odevzdali předběžnou přihlášku v loňském školním roce, budou automaticky zařazeni do seznamu účastníků (v případě, že se chcete odhlásit, přijďte osobně k ředitelce školy)
  • Žáci, kteří se vloni nepřihlásili a mají zájem o účast na pobytu, odevzdají vyplněnou a rodiči podepsanou přihlášku třídnímu učiteli. Budou zařazeni do seznamu účastníků podle pořadí, v jakém přihlášku doručili
  • Žáci, kteří nedodržují pravidla stanovená školním řádem, se nemohou ozdravného pobytu zúčastnit!

Přihláška – ozdravný pobyt 2015.

Mgr. Petra Kalousková, ředitelka školy