Organizace zahájení nového školního roku 2014/2015

V pondělí 1. září 2014 proběhne slavnostní uvítání žáků v jednotlivých třídách od 8.00 do 8.45 hod., žáci se tento den výjimečně nemusí přezouvat.

Výdej obědů bude probíhat od 11.00 do 13.00 hod.

Ukončení výuky žáků 1. tříd v 1. zářijovém týdnu: úterý – 9.40 hod, středa – 10.45 hod., čtvrtek a pátek v 11.40 hod.

Ostatní třídy mají v 1. týdnu od úterý do pátku vyučování vždy do 11.40 hod.

Rozdělení tříd a třídních učitelů si můžete prohlédnout TADY.

Přehled školních potřeb a pomůcek najdete TADY.

Pro nedočkavé žáky několik informací o novinkách:

• Můžete se těšit na nový vstupní vestibul základní školy.
  • Ve vyučování se setkáte s novými učiteli – na 1. stupni s paní učitelkou Kateřinou Kovářovou, na 2. stupni ve výuce chemie a přírodopisu s p. učitelkou Martinou Veřmiřovskou, ve výtvarné výchově s paní učitelkou Marianou Šlechtovou a po rodičovské dovolené se do práce vrací paní učitelka Lucie Kmošťáková, která bude třídní v 6. A.
  • Ve školní jídelně byl nainstalován nový bezdotykový terminál pro výběr, objednávání a odhlašování stravy. Další informace o novém způsobu odhlašování najdete TADY.
  • V některých třídách se můžete těšit na nové kamarády, kteří přestupují na naši školu.

První třídní schůzka v jednotlivých třídách a schůzka důvěrníků SRPŠ se bude konat již v úterý 9. září 2014.

Mgr. Petra Kalousková, ředitelka školy