Hlas Lukášky 2014

Aktuality

Kdo nepřišel ve středu 26. března 2014 odpoledne do Lukina, určitě prohloupil. K vidění bylo téměř profesionální vystoupení tanečnic zumby – žákyň 5., 6. a 7. ročníku, které se připravovaly pod vedením paní učitelky Dity Nitschmannové. A zumba byla teprve začátek odpoledního dýchánku.

V něm se představilo celkem 21 sólových zpěváků – žáků 1.-9. ročníku. Slyšeli jsme lidové i umělé písničky v podání malých i velkých zpěváků, chlapců i děvčat. Přes viditelnou trému zazpívali všichni moc pěkně, a tak jsme rádi, že se můžeme těšit na jejich další vystoupení. To nejbližší bude hned ve středu 2. dubna v 16 hodin v Lukinu. Je tentokrát určeno hlavně pro starší posluchače – v rámci projektu Generace ruku v ruce se těšíme na babičky a dědečky, ale uvítáme všechny, koho zajímá hudba, zpěv a naše talentované děti.

Mgr. Zuzana Kramarenková

Fotografie si můžete prohlédnout TADY.