Podzimní florbalový turnaj

Aktuality, Sport

Dne 4. 10. 2013 se zúčastnilo florbalové družstvo naší školy, ve složení z žáků osmých a devátých tříd, florbalového turnaje pořádaného občanským sdružením Mladí konzervativci v hale SC Dubina.

Žáci naší školy Adam Kalina, Tomáš Vitonský, Patrik Hrbáč, Daniel Špitalský, Petr Koláč, Tobiáš Czekaj, Petr Mančík a Martin Wilk pod vedením Mgr. Romana Olši tak poměřili své síly s dalšími pěti týmy. Dobře sestavený tým ve žlutých dresech zaznamenal tři vítězství, (4:2 nad ZŠ Horymírova, 3:2 nad ZŠ Zelená a 10:1 nad ZŠ Kosmonautů 15) jednu porážku s konečným vítězem turnaje (2:8 se ZŠ Ostrava – Bělský les) a jednu remízu 2:2 se ZŠ Paskovská 26. V konečném součtu jsme získali 10 bodů, stejně jako ZŠ Paskovská 26. O stříbru tedy muselo rozhodnout skóre, kvůli kterému si domů žáci naší školy odváží z turnaje “jen” bronzové medaile.

Mgr. Roman Olša

Fotografie si můžete prohlédnout TADY. Další fotografie najdete také TADY.