Prázdninové opravy ZŠ a MŠ MUDr. Emílie Lukášové (červenec – srpen 2013)

Aktuality

O letošních prázdninách proběhne v naší organizaci generální oprava sociálních zařízení v pavilonu C základní školy. V červenci 2013 dojde k opravě stěn a následné výmalbě celé tělocvičny ZŠ, bude provedena i oprava maleb v některých třídách na 2. stupni. V prostoru zadní části hřiště u ZŠ již byla započata rekonstrukce doskočiště pro skok daleký.

V mateřské škole na ul. Mjr. Nováka budou vymalovány šatny u jednotlivých tříd a v souladu s hygienickými požadavky budou zakoupeny nové židle a stolky. Na zahradě MŠ, která byla v letošním školním roce vybavena novými hracími prvky, proběhne oprava chodníků a asfaltových ploch tak, aby v září celý prostor splňoval všechny bezpečnostní požadavky.

Organizace investuje finanční prostředky také do zlepšení služeb školních jídelen. O prázdninách bude vymalována školní kuchyň ZŠ a do školní kuchyně při MŠ bude zakoupen a nainstalován nový konvektomat.

Mgr. Petra Kalousková, ředitelka školy