Školní družina v dubnu 2013

Každý školní rok v dubnu chodíme na exkurzi k hasičům. Letos jsme navštívili hasiče dne 11. dubna 2013 v Ostravě-Hrabůvce. Děti si prohlédly auta se zařízeními k hašení požárů. Většina dětí byla u hasičů poprvé, prohlídka se líbila i těm, kteří tam už někdy byli.

Dne 17.dubna 2013 starší děti s paní vychovatelkou Kuhnovou navštívily se svými domácími mazlíčky knihovnu v Ostrav-Hrabůvce, ulice Závodní. Zde na ně čekala paní doktorka z veteriny, která zvířata léčí, zajímavě hovořila o problémech zvířat. Setkání bylo pro děti skutečně poučné.

Dne 29. dubna 2013 přijel do školní družiny pan Adolf Dudek, ilustrátor dětských knih, který vystoupil s programem ke Dni matek. Vystoupení bylo určeno pro ty nejvzácnější, které máme, naše maminky! Maminky byly na vystoupení společně se svými dětmi. Ilustrátor učil děti kreslit na tabuli květiny, sluníčka, dárky a spoustu dalších motivů spojených s tímto svátkem. Všichni si užili spoustu legrace, ale i dojemných okamžiků…

Všechny fotografie si můžete prohlédnout TADY.

Anna Janušková