Olympiáda v AJ – výsledky školního kola

Dne 11.února 2013 se konalo školní kolo olympiády v anglickém jazyce. V tomto kole překvapila zejména třída 8.A, která se zodpovědně připravila a porazila 9. ročník. V první písemné části žáci absolvovali test poslechu s porozuměním. Na základě dvakrát slyšeného textu doplňovali základní informace do tabulky.

Druhá část byla ústní, poté následovala konverzace na zadané téma – řešení situace bez přípravy. Hodnotila se zejména jazyková pohotovost, kreativita, bohatost slovní zásoby a v neposlední řadě gramatická správnost.

V 7. ročnících obsadili první tři místa: Tomáš Juroška (7.B), Markéta Dao Linh Trang (7.B) a Kateřina Krupková (7.A)

V 8. a 9. ročnících obsadili první tři místa: Veronika Kokešová (8.A), Petr Mančík (8.A) a Tobiáš Czekaj (8.A)
Vítězové z každé kategorie postupují do okresního kola. Všem žákům, kteří se zúčastnili děkujeme, a žákům, kteří obsadili vítězné pozice, gratulujeme!

Tomáši a Verčo, hodně štěstí v okresním kole!

Mgr. Martina Tomaníková