Obvodní kolo recitační soutěže – Lukáš a Tomáš postupují do okresního kola!

Ve čtvrtek a v pátek 1. a 2. února 2012 se uskutečnilo obvodní kolo recitační soutěže Ostrava-Jih. V této soutěži naši školu reprezentovali žáci, kteří vyhráli školní kola recitační soutěže. Jaký byl výsledek soutěže?

Lukáš Cieslar ze třídy 5. A se umístil na krásném druhém místě a bude naši školu reprezentovat v městském kole recitační soutěže. Rovněž Hanka Vašíčková, Izabel Jurošková a Markéta Musilová patřily k nejlepším. V kategorii žáků II. stupně získal také 2. místo Tomáš Mraček.

Lukáš Cieslar a Tomáš Mraček tak oba postupují do okresního kola recitační soutěže, které proběhne ve čtvrtek 8. března 2012 v Ostravě-Porubě.

Děkujeme všem žákům za vzornou reprezentaci školy a do dalšího kola jim přejeme hodně štěstí!

Mgr. Marcela Kováčová

Diplom Lukáše Cieslara si můžete prohlédnout TADY.

Diplom Tomáše Mračka si můžete prohlédnout TADY.

Fotografie ze soutěže si můžete prohlédnout TADY.

Náhled: