Děti z MŠ Adamusova by mohly skládat z pohádek maturitu

Ve středu a ve čtvrtek 9. a 10. listopadu 2011 k nám do školy zavítali předškoláci z MŠ Adamusova. V klubovně Lukin si dali dostaveníčko s pohádkami. Kazimírovy neplechy je vůbec nevyvedly z míry a s naprostým přehledem dokázali opravit všechno, co v pohádce popletl. Vypadá to tak trochu, že se Kazimír začíná za své nedostatky stydět. Zvláště když ho některé děti důrazně napomínají: “Ty jeden Kazimíre popletený!”

Na koberci si děti skládaly pohádkové puzzle a šlo jim to tak dobře, že vystřídaly všechny připravené obrázky. Poté si děti vyslechly moderní pohádku o tom, jak to dopadá, když někdo stále jen sedí u televize. Na závěr nás přesvědčily o tom, že bezpečně znají i pohádkové dvojice.

Dětičky pracovaly moc pěkně a pohádky znaly tak dobře, že by z nich mohly skládat maturitu.

Velké fotky najdete TADY.

Mgr. Eva Panáčová a Mgr. Dita Nitschmannová