Nabídka kroužků pro šk. r. 2011/2012

Důležité

Vážení rodiče,

i v tomto školním roce Vám chceme nabídnout možnost účasti Vašeho dítěte v zájmových kroužcích pořádaných školou. Podle současně platné právní úpravy škola může poskytovat mimoškolní zájmové vzdělávání pouze v rámci doplňkové činnosti, tzn. za úplatu. Kroužky budou tedy i nadále vedeny našimi kvalifikovanými pedagogy, cena byla na základě kalkulace stanovena na 100 Kč/žák/měsíc. Tato částka je fixní a nevratná, v ceně jsou započteny i náklady na materiál a pomůcky potřebné pro činnost kroužku. Odhlášky žáků jsou možné vždy k pololetí daného školního roku (31. ledna). Platba bude přijímána v hotovosti, a to ve dvou splátkách: nyní za období říjen 2011 – prosinec 2011: 300 Kč a leden 2012 – červen 2012: 600 Kč. Závaznou přihlášku prosím níže vyplňte, odstřihněte a předejte třídnímu učiteli žáka. Organizaci kroužků zajišťují jednotliví vyučující, činnost kroužků probíhá zpravidla 1 hodinu jedenkrát týdně (u některých kroužků je možná i organizace 2 hodiny jednou za 14 dnů). Kroužek bude otevřen při minimální naplněnosti 7 žáků.

Přehled kroužků a přihlášku si můžete stáhnout tady: Nabídka kroužků – šk. r. 2011-2012.